2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Lubelskie
  6. Manager restauracji - Dęblin
Dodane 23 kwietnia 2024

Menedżer obiektu - hotel, restauracja, imprezy okolicznościowe

Lokalizacja

Dęblin

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukuję osoby na stanowisko menedżera obiektu Zajazd na Towarowej w Dęblinie.

Wiek: Najlepiej 30 + lub konkretne doświadczenie na stanowisku tego typu, szczególnie przy organizacji i obsłudze imprez okolicznościowych.

Podstawowy zakres obowiązków

  • Całościowy marketing obiektu (social media, strona www, reklamy itd)

  • Organizacja imprez okolicznościowych (od pozyskiwania klientów, poprzez omawianie szczegółów do typowej organizacji - tworzenie zamówień, współpracy z obsługą itd)

  • Terminowe odpowiadanie na zapytania ofertowe

  • Tworzenie nowych kanałów sprzedaży (np. pyszne.pl)

Oczekiwania:

  • Prawo jazdy kat B

  • Komunikatywny angielski

  • Wysoka kultura osobista, kreatywność, otwartość na nowe pomysły, doskonała organizacja pracy własnej

    Istnieje możliwość zakwaterowania na miejscu.

    Proszę o cv ze zdjęciem i/lub kontakt przez telefon.

Lokalizacja

Dęblin,

Lubelskie

Lubelskie, Dęblin
ID: 913949063