2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Mazowieckie
  6. Wsparcie techniczne - Warszawa
  7. Wsparcie techniczne - Śródmieście
Dodane 09 maja 2024

Menedżer na uczelnię ze znajomością WORDPRESS TILDA

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Inny, Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Zakres obowiązków:

-Dopracowanie strony na Wordpess

-Administrowanie strony i dodawanie treści

 - Organizowanie wydarzeń mających na celu przyciągnięcie kandydatów, takich jak dni otwarte, spotkania z absolwentami i prezentacje na temat uniwersytetu.

 - Współpraca z innymi działami uniwersytetu w celu zapewnienia skoordynowanej pracy i osiągnięcia wspólnych celów.

 - Utrzymywanie pozytywnego wizerunku uniwersytetu poprzez profesjonalną obsługę gości i zwracanie uwagi na zapytania i potrzeby kandydatów.

Wymagania:

 - Doskonałe umiejętności organizacyjne i komunikacyjne, umiejętność pracy w stresującym środowisku.

 - Umiejętność efektywnego zarządzania czasem i zasobami, dotrzymywania napiętych terminów i osiągania celów.

 - Znajomość programów biurowych i narzędzi technologicznych wymaganych do pracy z danymi i dokumentacją.

 - Dążenie do ciągłego rozwoju i doskonalenia umiejętności zawodowych, chęć uczenia się i wdrażania nowych metod pracy.

-Znojowość wordpress/tilda

 - Komunikatywność, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole.

 - Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym.

Warunki:

- Elastyczny grafik pracy.

- Możliwość rozwoju zawodowego i kariery w dynamicznym środowisku życia uczelni.

- Udział w ciekawych projektach i wydarzeniach uczelni.

- Konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 917116879