2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Pomorskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Kościerzyna
Dodane 14 kwietnia 2024

Menedżer działu E-commerce

Wynagrodzenie

7 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kościerzyna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowaKadra kierownicza

Firma TADMET z siedzibą w Kościerzynie, właściciel serwisu 4SKLEPY.pl poszukuje doświadczonego i ambitnego Menedżera Działu e-commerce, który będzie odpowiedzialny za rozwój i skuteczne zarządzanie naszym działem sprzedaży online. Jeśli masz silne umiejętności zarządzania e-commerce, wizję rozwoju i pasję do innowacji, to ta oferta jest dla Ciebie!

Obowiązki:

  • Opracowywanie i wdrażanie strategii rozwoju działu e-commerce, zgodnie z celami biznesowymi firmy.

  • Nadzór nad wszystkimi aspektami działalności e-commerce, w tym stroną internetową, platformą sprzedażową, kampaniami marketingowymi i obsługą klienta.

  • Monitorowanie wyników sprzedażowych, analiza danych i raportowanie, w celu optymalizacji działań i osiągania założonych celów.

  • Koordynacja pracy zespołu e-commerce, w tym nadzór nad działaniami marketingowymi, obsługą zamówień, logistyką i obsługą klienta.

  • Prowadzenie analizy rynku i badań konkurencyjnych, identyfikowanie nowych trendów i możliwości rozwoju.

  • Współpraca z innymi działami firmy, takimi jak marketing, IT, zakupy i logistyka, w celu zapewnienia spójności i efektywności działań e-commerce.

  • Monitorowanie i wdrażanie najlepszych praktyk e-commerce, poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań i doskonalenie procesów sprzedażowych online.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku Menedżera e-commerce lub w podobnej roli, preferowane w branży e-commerce.

  • Doskonała znajomość platform e-commerce, narzędzi analitycznych i systemów zarządzania treścią.

  • Znajomość trendów i najlepszych praktyk w e-commerce, w tym w obszarze UX, SEO, SEM i marketingu internetowego.

  • Umiejętność analizy danych, przygotowywania raportów i podejmowania decyzji na podstawie wyników.

  • Silne umiejętności zarządzania zespołem, organizacji pracy i rozwiązywania problemów.

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, negocjacyjne i prezentacyjne.

  • Kreatywność, innowacyjność i umiejętność myślenia strategicznego.

  • Umiejętność pracy w zespole, elastyczność i adaptacyjność.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i wyników osiąganych przez dział e-commerce.

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i pogłębiania wiedzy

  • Dużą swobodę w podejmowaniu decyzji

Lokalizacja

Kościerzyna,

Pomorskie

Pomorskie, Kościerzyna
ID: 796700035