2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Mazowieckie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Warszawa
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Praga-Południe
Dodane 25 kwietnia 2024

Menedżer ds. Obsługi Klienta

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Obowiązki:

  • Odbieranie połączeń przychodzących i odpowiadanie na pytania klientów.

  • Udzielanie informacji na temat produktów i usług firmy.

  • Rejestrowanie zgłoszeń klientów w systemie.

  • Rozwiązywanie problemów klientów i zapewnienie odpowiednich rozwiązań.

  • Utrzymywanie wysokiego poziomu zadowolenia klientów.

  • Zbieranie i analizowanie opinii klientów w celu poprawy usług.

Wymagania:

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne.

  • Zdolność do szybkiej nauki i adaptacji do nowych systemów informacyjnych.

  • Pozytywne nastawienie i umiejętność pracy w zespole.

  • Doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane.

  • Znajomość języka polskiego.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie.

  • Możliwości rozwoju zawodowego i szkoleń.

  • Przyjazną i wspierającą atmosferę.

  • Elastyczny grafik pracy.

  • Imprezy firmowe i nagrody.

Обов'язки:

  • Приймання вхідних дзвінків та відповіді на запитання клієнтів.

  • Надання інформації про продукти та послуги компанії.

  • Реєстрація звернень клієнтів у системі.

  • Вирішення проблем клієнтів та надання відповідних рішень.

  • Підтримка високого рівня задоволення клієнтів.

  • Збір та аналіз зворотного зв'язку від клієнтів для покращення послуг.

Вимоги:

  • Відмінні комунікативні навички.

  • Здатність швидко навчатися та адаптуватися до нових інформаційних систем.

  • Позитивне ставлення та вміння працювати в команді.

  • Досвід у сфері обслуговування клієнтів буде перевагою, але не є обов'язковим.

  • Знання польської мови.

Ми пропонуємо:

  • Конкурентну заробітну плату.

  • Можливості для професійного зростання та розвитку.

  • Дружній та підтримуючий колектив.

  • Гнучкий графік роботи.

  • Корпоративні заходи та заохочення.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 912670886