2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Zachodniopomorskie
  6. Rehabilitacja i masaż - Międzywodzie
Dodane 29 kwietnia 2024

Menager SPA nad morzem

Lokalizacja

Międzywodzie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

CAŁOROCZNY KAMERALNY OBIEKT HOTELOWY MARENA WELLNESS & SPA, W SUPER LOKALIZACJI BLISKO MORZA, ZATRUDNI MANAGERA SPA

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe zarządzanie działem SPA oraz koordynacja pracy podległego zespołu,

  • Tworzenie nowych ofert, promocji, oraz wdrażanie działań na celu zwiększenia przychodu,

  • Monitorowanie oraz kontrola kosztów, optymalizacja dochodowości,

  • Utrzymywanie najlepszej jakości usług oraz zawiązywanie bliskich relacji z gośćmi,

  • Nieustane szkolenie pracowników oraz poszerzanie oferty SPA,

  • Bieżąca współpraca z pozostałymi działami,

  • Prawidłowe zarządzanie sprzedażą i zakupami,

  • Przygotowywanie ofert oraz materiałów niezbędnych do działań marketingowych,

  • Rekrutacja oraz wdrożenie personelu,

Nasze wymagania

  • Posiadasz minimum 2 letnią praktykę w roli kierownika/lidera SPA,

  • Praktyczna wiedza na samodzielnym stanowisku,

  • Jesteś dobrym liderem,

  • Posiadasz wysoką kulturę osobistą, oraz przyjazne usposobienie,

  • Praktyczna wiedza z programów komputerowych,

  • Elastyczność pracy zmianowej,

  • Posługujesz się językiem niemiecki (będzie dodatkowym atutem),

To oferujemy

  • Zatrudnienia (umowa o pracę lub kontrakt),

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Miło i przyjazną atmosferę pracy,

  • Wsparcie Dyrektora, oraz całego zespołu,

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonego stanowiska,

  • Dla kandydatów z dalszej lokalizacji pomożemy i wesprzemy w relokacji,

Lokalizacja

Międzywodzie,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Międzywodzie
ID: 908214807