2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Mazowieckie
  6. Manager restauracji - Warszawa
  7. Manager restauracji - Śródmieście
Dodane 03 maja 2024

Menager restauracji włoskiej

Wynagrodzenie

6 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowaKadra kierownicza

Włoska restauracja Bistro Del Gusto przy ulicy Wioślarska 8 poszukuje Managera restauracji. Jeżeli jesteś osobą ambitną masz doświadczenie na podobnym stanowisku w branży gastronomicznej zapraszamy do kontaktu.

Wymagania:

  • doświadczeniem w zarządzaniu zespołem

  • umiejętność analizowania danych

  • znajomością języka angielskiego min. w stopniu komunikatywnym

  • wysoka kultura osobista

  • dyspozycyjność

  • umiejętności organizacyjne i komunikacyjne

  • obsługa komputera i pakiet office

Zadania:

  • Planowanie, organizacja i nadzór nad pracownikami

  • Motywowanie zespołu do wykonania wysokich standardów pracy oraz do osiągniecia celów sprzedażowych

  • Przygotowanie ofert dla grup zorganizowanych

  • Układnie grafików pracy

  • Przygotowanie dokumentów do przekazania do biura

  • Rekrutacja nowych pracowników oraz szkolenie

  • Sporządzanie i wysyłanie zamówień

  • Nadzór nad inwentaryzacjami

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie składające się z podstawy i % od obrotu

  • Możliwość wprowadzenia własnych pomysłów

  • Posiłek pracowniczy

  • Stabilne zatrudnienie

Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwanie czekamy na Twoje CV ze zdjęciem.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 914731369