2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Mazowieckie
  6. Manager restauracji - Warszawa
  7. Manager restauracji - Śródmieście
Tadeusz
Dodane Dzisiaj o 15:36

Menager Restauracji Warszawa Śródmieście

Wynagrodzenie

6 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zatrudnimy doświadczonego managera do restauracji włoskiej w Śródmieściu Warszawy.

Zakres obowiązków :

Budowanie sprzedaży restauracji poprzez dbanie o satysfakcję Gości

Promowanie i reprezentowanie restauracji

Nadzór i efektywne zarządzanie restauracją oraz podległym personelem

Zapewnianie satysfakcji Gości restauracji i budowanie z nimi relacji

Dbanie o utrzymanie wysokiego standardu lokalu oraz jakości świadczonych usług

Poszukiwanie nowych możliwości sprzedażowych

Tworzenie ofert sezonowych

Rekrutacja i prowadzenie szkoleń personelu, w tym wdrażanie nowych pracowników

Skuteczna współpraca z kuchnią w zakresie zarządzania ofertą gastronomiczną restauracji

Nawiązywanie kontaktu i współpraca z parterami biznesowymi

Budowanie zaangażowania i motywacja zespołu

Oczekujemy od kandydata :

Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

Umiejętności w zarządzaniu i optymalizowaniu kosztów

Wysokiego zaangażowania w pracę

Doskonałej organizacji pracy

Pozytywnego nastawienia do pracy

Wysokiego poziomu kultury osobistej

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie

- Umowa o pracę lub B2B

- Pracę w zgranym zespole

- Ciekawą pracę pełną wyzwań w przyjaznej atmosferze w stabilnej firmie

- Atrakcyjne wynagrodzenie, - Terminowe wypłaty