2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Wielkopolskie
  6. Manager restauracji - Poznań
  7. Manager restauracji - Stare Miasto
Dodane 26 kwietnia 2024

Menager Restauracji - Poznań Steak House

Wynagrodzenie

8 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Restauracja znajdująca się na ulicy Podgórnej w Poznaniu zatrudni osobę na stanowisko managera restauracji. Poszukujemy osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku.

Opis stanowiska:

  • tworzenie i egzekwowanie standardów firmy w tym zakresu obowiązków, chacklist,

  • zarządzanie zespołem pracowników, rekrutacja, szkolenie,

  • kontrola serwowanych produktów oraz serwisu kelnerskiego,

  • motywowanie zespołu do jak najlepszego wykonywania swoich obowiązków,

  • dbałość o estetykę lokalu, dobry wizerunek i miłą atmosferę,

  • nadzorowanie poziomu stanów magazynowych oraz składanie zamówień,

  • odpowiednie zarządzanie kosztami i kontrola wydatków,

  • opracowanie i wdrażanie strategii mających na celu zwiększenie sprzedaży,

  • współpraca z osobami zajmującym się social mediami i grafiką,

  • przestrzeganie zasad BHP,

  • opracowywanie comiesięcznych rozliczeń i zestawień finansowych.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • znajomość standardów pracy w gastronomii,

  • umiejętność zarządzania zespołem,

  • dobra organizacja pracy,

  • książeczka do celów sanepidarno-epidemiologicznych.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym,

  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku gastronomicznym,

  • elastyczny godziny pracy,

  • pomoc we wdrożeniu oraz wsparcie w trakcie pracy,

  • pracę w młodym zespole.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV przez portal olx.pl

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 913082148