2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Lubelskie
  5. Budowa / remonty - Lubartów
Dodane Dzisiaj o 09:30

Menager projektu

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lubartów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowaKadra kierowniczaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie i koordynowanie prac na budowie w zakresie robót ziemnych w kopalni,

  • Kontrola jakości i harmonogramu realizowanych robót,

  • Planowanie oraz weryfikacja wykonanej realizacji,

  • Koordynowanie i nadzór nad podległymi pracownikami i podwykonawcami wraz z cyklicznym rozliczaniem terminowości i jakości przydzielonych do wykonania prac,

  • Ustalanie zakresu zawieranych umów z podwykonawcami i dostawcami,

Nasze wymagania

  • Umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy własnej i podwładnych,

  • Bardzo dobre umiejętności analityczne i komunikacyjne,

  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji i rozwiązywaniu problemów,

  • obowiązkowość,

  •  posiadanie uprawnień budowlanych do kierowania robotami w specjalności konstrukcyjno-budowlanej - mile widziane,

  • Znajomość rysunku technicznego, biegłe czytanie i analiza dokumentacji projektowej- mile widziane,

  • doświadczenie na zbliżonym stanowisku

    Podane wynagrodzenie jest stawką orientacyjną - wynagrodzenie omówimy podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

    CV - proszę przesyłać na adres email

Lokalizacja

Lubartów,

Lubelskie

Lubelskie, Lubartów
ID: 892364754