2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Zarządzanie hotelem
  5. Zarządzanie hotelem - Śląskie
  6. Zarządzanie hotelem - Bytom
Dodane 03 kwietnia 2024

Menager hotelu w Bytomiu

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bytom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Poszukujemy kreatywnego Menagera Hotelu w Bytomiu, który ma doświadczenie na stanowiskach kierowniczych i jest zdolny do wprowadzania nowoczesnych pomysłów.

Obowiązki:

Zarządzanie i organizacja pracy hotelu, w tym recepcji, housekeepingu, gastronomii i administracji.

Zapewnienie sprawnego funkcjonowania wszystkich działań hotelowych i zachowania standardów jakości.

Zarządzanie personelem, w tym rekrutacja, szkolenie i motywacja zespołu.

Opracowywanie i wdrażanie strategii zwiększania obrotów i pozyskiwania klientów.

Monitorowanie wyników finansowych hotelu i przygotowywanie raportów dla zarządu.

Wymagania:

Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym w branży hotelarskiej.

Potwierdzona zdolność do opracowywania kreatywnych i innowacyjnych rozwiązań.

Doskonałe umiejętności przywódcze i zdolność do pracy zespołowej.

Doskonałe umiejętności komunikacyjne i organizacyjne.

Dobra znajomość oprogramowania hotelowego i pakietu MS Office.

Biegła znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

Wyzwania i różnorodność w dynamicznym środowisku pracy.

Możliwość wniesienia i wdrożenia nowych pomysłów.

Zniżki na wyżywienie oraz bezpłatny parking dla pracowników.

Jeśli posiadasz wymagane umiejętności i kwalifikacje oraz jesteś zainteresowany/a dołączeniem do naszego zespołu, prosimy o przesłanie CV.

Lokalizacja

Bytom,

Śląskie

Śląskie, Bytom
ID: 909115206