2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Dolnośląskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Wałbrzych
Dodane 15 kwietnia 2024

Menadżer Strefy z branży pożyczkowej

Lokalizacja

Wałbrzych

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Card 4 You jest marką handlową Benefitia Sp. z o.o. działającej w branży finansowej w segmencie Home Credit. Misją Spółki jest wspieranie domowych budżetów naszych klientów.Jesteśmy prężną firmą z innowacyjnym produktem w branży pożyczkowej. Cały czas się rozwijamy i powiększamy zasięg działania naszych Doradców.

Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Menadżer Strefy

(praca terenowa)

poszukujemy osób z terenów

  • Wałbrzych

  • Świdnica

  • Nowa Ruda

  • Jelenia Góra

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalna obsługa klientów na podległym terenie

  • sprzedaż produktów finansowych

  • aktywne pozyskiwanie klientów

  • realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych

  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • lubisz pracować samodzielnie i potrzebujesz dużej swobody w działaniu

  • jesteś osobą która potrafi zmotywować siebie do pracy

  • nie boisz się wyzwań

  • uparcie dążysz do celu

  • masz doświadczenie w sprzedaży produktów i usług finansowych

  • jesteś dyspozycyjny, kreatywny i odpowiedzialny

  • potrafisz budować i podtrzymywać długotrwałe relacje z klientami

  • posiadasz czynne prawo jazdy kat B. i doświadczenie w prowadzeniu pojazdów

To oferujemy

  • umowę o pracę!

  • refundowane dojazdy do klientów lub samochód służbowy

  • atrakcyjny system wynagrodzeń

  • cykl szkoleń

  • program lojalnościowy i liczne konkursy

  • wsparcie profesjonalistów oraz miłą atmosferę pracy

  • a przede wszystkim - Pracę w firmie o niepowtarzalnej atmosferze :)

Prosimy o dopisanie klauzuli :

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Benefitia Sp. z o.o. (ul. Bagno 2 lok. 71, 00-112 Warszawa), w celu realizacji procesu rekrutacji”. „Ponadto, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Benefitia Sp. z o.o. (ul. Bagno 2 lok. 71, 00-112 Warszawa), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych”

Lokalizacja

Wałbrzych,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wałbrzych
ID: 911888985