2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Mazowieckie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Radom
Dodane 15 kwietnia 2024

Menadżer sklepów firmowych

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakKadra kierownicza

Renomowana firma mięsno - wędliniarska poszukuje menadżera do zarządzania siecią sklepów firmowych na terenie Radomia.

Twój zakres obowiązków

·         Realizacja polityki sprzedażowej firmy w sklepach firmowych

·         Dbanie o realizację celów sprzedażowych

·         Monitorowanie i analizowanie wyników oraz optymalizacja działań

·         Efektywne zarządzanie siecią sklepów firmowych w terenie w tym: zatrudnianie pracowników, szkolenia, organizacja pracy, weryfikacja osiąganych celów, motywowanie, nadzorowanie i rozliczanie czasu pracy zgodnie z obowiązującymi przepisami

·         Dbanie o wysoką jakość obsługi klienta oraz wizerunek marki i firmy

·         Weryfikacja poprawności standardów firmowych w sklepach

·         Koordynowanie procesu otwierania nowych sklepów

·         Realizacja akcji marketingowych i promocyjnych

·         Monitorowanie i analizowanie trendów i działań konkurencji w regionie

·         Raportowanie wyników wg standardów firmy

Nasze wymagania

·         Dyspozycyjność

·         Pożądane doświadczenie na podobnym stanowisku

·         Wysoki poziom kompetencji interpersonalnych oraz doświadczenie w zarządzaniu zespołem (kierownicy sklepów i sprzedawcy)

·         Samodzielność, determinacja w działaniu i wysokie poczucie odpowiedzialności za realizowane zadania

·         Umiejętność planowania i organizowania swojej pracy

·         Silna orientacja biznesowa i motywacja do osiągania założonych celów

·         Pomysłowość, inicjatywa i skuteczność w rozwiązywaniu problemów oraz wdrażaniu zmian

·         Umiejętność sprawnej komunikacji oraz budowania efektywnej współpracy

·         Znajomość pakietu Microsoft Office

·         Czynne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

·         Ambitną i ciekawą pracę w rozwojowej firmie

·         Stabilne warunki zatrudnienia w polskiej firmie na umowę o pracę lub umowę B2B

·         Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń

·         Samodzielne stanowisko pracy z dużą swobodą działania

·         Partnerską komunikację z przełożonym i współpracownikami

·         Atrakcyjne wynagrodzenie

·         Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 910565178