2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Mazowieckie
  6. Pozostałe - Warszawa
  7. Pozostałe - Śródmieście
Dodane 24 kwietnia 2024

Menadżer operacyjny

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierownicza

Grupa z branży gastronomicznej w Warszawie, w skład której wchodzą: klubokawiarnie z wydarzeniami muzycznymi i kulturalnymi oraz restauracje poszukuje:

MENADŻERA ZMIANOWEGO KLUBU

Idealny kandydat:

  • Posiada doświadczenie w prowadzeniu restauracji i klubu

  • Ma umiejętności budowania dobrych relacji z gośćmi oraz pracownikami

  • Lubi organizować pracę własną i innych oraz nie boi się egzekwować powierzonych zadań

  • Potrafi skompletować zespół i zmotywować do współpracy

  • Ma zdolności stawiania czoła sytuacjom stresowym

  • Ma pozytywne usposobienie, mnóstwo empatii i chęć do pracy

  • Zna branżę i aktualne jej trendy

  • Zna j. angielski w stopniu minimum komunikatywnym

Obowiązki na tym stanowisku to między innymi:

  • sporządzenie grafików personelu: kelnerów + barmanów

  • zamówienia do baru i klubu restauracji

  • kontrola pracy personelu restauracji - odprawy, przygotowanie kelnerów i barmanów do pracy, organizacja szkoleń dla ekipy (obsługa klienta, znajomość karty, współpraca z kuchnią itp.)

  • kontrola systemu rezerwacji

  • analiza wyników sprzedażowych na podstawie zestawień z POS

  • inicjowanie i prowadzenie działań marketingowych

  • kontrola zaopatrzenia restauracyjnego

  • rezerwacje w restauracji – kontrola systemu, kontakt z gośćmi w razie potrzeby

  • kontrola food costów i beverage costów

  • wsparcie przy produkcji eventów wdrażanie nowych pomysłów na rozwój lokalu

  • dbanie o gospodarkę magazynową restauracji i klubu

  • Pilnowanie przestrzegania zasad panujących w restauracji i klubie oraz dbanie o wizerunek firmy

  • Sporządzanie raportów

  • Oferujemy:

  • prace w prężnie rozwijającej się Grupie gastronomicznej

  • możliwość rozwoju osobistego

  • umowę wraz z ubezpieczeniem

  • zdobycie doświadczenia na stanowisku managerskim

  • atrakcyjne wynagrodzenie ok 7000 netto / miesiąc

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 663672511