2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Mazowieckie
  6. Manager restauracji - Warszawa
  7. Manager restauracji - Wola
Dodane 11 maja 2024

Menadżer zmiany w restauracji włoskiej

Wynagrodzenie

7 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Jesteśmy młodą, stosunkowo małą, ale prężnie rozwijającą się restauracją, z urguntowaną pozycją na mapie gastronomicznej.

Poszukujemy doświadczonych, pozytywnie nakręconych osób na stanowisko Menadżera lub Kierownika Zmiany, do bieżącej obsługi gości oraz wsparcia i wdrażania nowych pomysłów.

Jeżeli, znasz się na tym, a do tego: lubisz i umiesz wprowadzać dobrą organizację, cenisz jakość i miłą atmosferę, pociąga cię rozwój i poszukiwanie usprawnien Zapraszamy!

Zadania:

  • główny cel: zapewnienie sprawnego funkcjonowania restauracji,

  • obsługa gości: przygotowywanie i wydawanie oferty bary, wydawanie dań kuchni,

  • monitorowanie stanów magazynowych, zarządzanie zamówieniami i dostawcami,

  • utrzymanie czystości,

  • otwarcie i zamykanie dnia,

  • obsługa terminala i zamówień na dowóz,

  • planowanie i zarządzanie grafikiem,

  • wdrażanie i usprawnianie procesów produkcji i obsługi.

Poszukujemy osoby:

  • pozytywniej, przedsiębiorczej i zorganizowanej,

  • z min 2 letnim doświadczeniem w pizzerii lub restauracji o profilu włoskim,

  • lubiącą kontakt z gośćmi i ch obsugę,

  • wspierającą pozytywną atmosferę w zespole oraz utrzymanie jakości,

  • mile widziane doświadczenie w otwieraniu nowych lokali.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie: 6000 netto/mc + premia od wyników,

  • możliwość rozwoju i realizacji własnych ambicji.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 917689253