2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Lubelskie
  6. Manager restauracji - Lublin
Dodane 23 kwietnia 2024

Menadżer Menadżerka Domu Weselnego Manager - Organizacja Wesel Przyjęć

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Dom Weselny położony w okolicach Lublina zatrudni na stanowisko Managera osobę z doświadczeniem w pracy o podobnym charakterze.

Główne obowiązki:

  • aktywne pozyskiwanie klientów na imprezy okolicznościowe takie jak wesela, komunie, chrzciny, imprezy firmowe

  • prezentacja sali potencjalnym klientom zainteresowanym organizacją przyjęć okolicznościowych

  • negocjacja z klientami szczegółów organizowanej imprezy, przygotowywanie umów na podstawie wzoru

  • prowadzenie telefonicznych rozmów przychodzących z potencjalnymi klientami - przygotowywanie wstępnych ofert, ustalanie terminów spotkań

  • prowadzenie kalendarza imprez

  • nadzór nad prawidłowym przeprowadzeniem organizowanego przyjęcia we współpracy z pozostałymi pracownikami lokalu

Wymagamy:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w lokalu o zbliżonym charakterze - Domu Weselnym, Restauracji, Hotelu

  • wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych

  • przyjęcia odpowiedzialności za prawidłową organizację powierzonych imprez

  • dyspozycyjności

  • docenimy kreatywność i zaangażowanie w dalszy rozwój firmy

Oferujemy:

  • konkurencyjne warunki finansowe

  • stabilne zatrudnienie

  • elastyczne warunki współpracy uzgadniane przed podpisaniem umowy na podstawie rozpoznania wzajemnych oczekiwań

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie formularz OLX CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 913976913