2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Dolnośląskie
  6. Manager restauracji - Wrocław
  7. Manager restauracji - Stare Miasto
Dodane 22 kwietnia 2024

Menadżer / kierownik sali - Restauracja RYNEK WROCŁAW

Wynagrodzenie

28 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy osoby na stanowisko Menadżer/ kierownik do naszej restauracji w centrum Wrocławia (rynek). Wymagamy doświadczenia, zapału do pracy i chęć nauki.

Stawka będzie zależeć od posiadanych umiejętności.

OFERUJEMY:

  • Szkolenia pracownicze

  • Umowa zlecenie później możliwość przejścia na Umowa o pracę.

  • Obiad pracowniczy + zniżki pracownicze

  • Pełen etat

  • udział w napiwkach w zadowalającym systemie

  • Stawka zależna od umiejętności ustalana po dniu próbnym

OCZEKUJEMY:

  • Pełnej dyspozycyjności (w tym weekendy)

  • długotrwałej współpracy,

  • dobrej organizacji pracy i umiejętności pracy pod presją czasu

  • mile widziane doświadczenia w zarządzaniu zespołem, kontroli sali czy usprawnianiu działania restauracji

    Główne obowiązki:

    • Zarządzanie zespołem

    • Organizacja miejsca pracy

    • Zamówienia

    • Tworzenie grafików

    • Kontrola jakości oraz efektywności pracy

    • Prowadzenie raportów

Więcej informacji na rozmowie rekrutacyjnej

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 913757002