2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Mazowieckie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Warszawa
  6. E-commerce (handel internetowy) - Śródmieście
Dodane 17 kwietnia 2024

Menadżer handlu zagranicznego / Імпорт-експорт менеджер

Wynagrodzenie

4 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Młoda firma zaprasza utalentowanego i ambitnego specjalistę do zespołu na stanowisko export-import manager.

Zakres obowiązków:

  • organizacja i kontrola zagranicznej działalności gospodarczej firmy

  • prowadzenie dokumentacji związanej z procesem importu i eksportu towarów

  • komunikacja z firmami pocztowymi

  • organizowanie procesu wysyłania i odbierania towarów

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub średnie, obszary finansów i rachunkowości, ekonomii itp. będą dodatkowym atutem

  • doświadczenie zawodowe w handlu zagranicznym mile widziane, ale nie jest wymagane - jesteśmy gotowi zatrudnić bez doświadczenia zawodowego

  • biegła znajomość obsługi komputera: pakiet MS Office, dokumenty i arkusze kalkulacyjne Google

  • język polski na poziomie konwersacyjnym, umiejętności pisania listów formalnych

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • możliwości rozwoju zawodowego

  • ciekawą i zróżnicowaną pracę

  • wygodny grafik i lokalizację biura (metro Świętokrzyska)

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV.

UA:

Молода компанія запрошує до команди талановитого та амбіційного спеціаліста на посаду експорт-імпорт менеджера.

Обов'язки:

  • організація та контроль зовнішньоекономічної діяльності компанії

  • ведення документів, що супроводжують процес імпорту та експорту товарів

  • ведення комунікації з поштовими службами

  • організація процесу відправки та прийняття товару

Вимоги:

  • вища або середня освіта, перевагою будуть напрями Фінанси та бухгалтерський облік, Економіка тощо

  • досвід роботи ЗЕД вітається, але не обов’язковий - готові взяти без досвіду роботи

  • впевнений користувач ПК: пакет MS Office, Google документи та таблиці

  • польська мова на розмовному рівні

Ми пропонуємо:

  • конкурентну заробітну плату

  • можливість кар'єрного зростання

  • цікаву та різноманітну роботу

  • зручний графік та розташування офісу (метро Świętokrzyska)

Зацікавлених просимо надсилати своє CV.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 912480150