2. Praca
  3. Hostessa, roznoszenie ulotek
  4. Hostessa, host
  5. Hostessa, host - Wielkopolskie
  6. Hostessa, host - Poznań
  7. Hostessa, host - Łazarz
Dodane 30 kwietnia 2024

Media Hostess. Szkolenie. Wysokie zarobki.

Wynagrodzenie

3 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Łazarz

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Szukasz dobrze płatnej pracy? Nie boisz się wyzwań?

Jesteś duszą towarzystwa? Inspirujesz? Uwielbiasz kontakt z drugim człowiekiem?

Czy lubisz spędzać czas w social mediach i online?

Jeśli tak, dobrze - zostań i czytaj dalej!

Stanowisko Media Hostess

Praca w przyjaznej atmosferze i w świetnym zespole!

Znajomość języków to dodatkowy atut!

Twój uśmiech i przebojowość zagwarantuje wysokie zarobki!

Oferujemy wysokie zarobki - przyjdź i sprawdź! Im więcej pracujesz tym więcej zarabiasz.

Oczekujemy od Ciebie

punktualności

podstawowych umiejętności obsługi komputera

pełnoletności

umiejętności w dobrym komunikowaniu się

chcemy, żeby pełnione obowiązki były wypełniane z zaangażowaniem

dyspozycyjności

Od siebie dajemy

świetną atmosferę

w pełni elastyczny grafik (3 zmiany)

wybierasz ile chcesz pracować - pełny etat, 1/2 czy może tylko w weekendy

szkolenie i pomoc menagera

Czekamy na Twoją aplikację!

Wyślij CV przez portal OLX.

Skontaktujemy się z Tobą !

*zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Łazarz
ID: 910556703