2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Pomorskie
  5. Budowa / remonty - Różyny
Dodane 24 kwietnia 2024

Mechaników do prac montażowych na jachtach

Wynagrodzenie

25 - 45 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Różyny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Poszukuję mechaników umiejących obsługiwać elektronarzędzia, chcących nauczyć się czegoś nowego. Nie oczekuję od kandydatów doświadczenia w pracy na jachtach. Wszystkiego można się nauczyć w ciągu 3 miesięcy, pod warunkiem, że ktoś jest chętny do nauki. Zapraszam kandydatów z Ukrainy i Białorusi z dobrą znajomością języka polskiego.

Zakres obowiązków:

- montaż końcowy, armatura łazienkowa,

- proste prace hydrauliczne tj. skręcanie rurek na szybko złączki

- wykonywanie prac montażowych mechanicznych.

Oferuję:

współpraca b2b,

umowa zlecenie, a po 6 miesiącach umowa o pracę

wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania, efektywności i umiejętności;

wszystkie niezbędne narzędzia,

czas wykonywania pracy poniedziałek-piątek 7-17, z jedna przerwa 30 minut,

możliwość pracy w soboty 7-12

praca długoterminowa w dobrej atmosferze

Lokalizacja

Różyny,

Pomorskie

Pomorskie, Różyny
ID: 843898880