2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Lubuskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Łaz
Dodane 08 kwietnia 2024

Mechanik - zatrudnimy mechanika/ pomocnika mechanika

Lokalizacja

Łaz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy mechanika/ pomocnika mechanika do podjęcia pracy od zaraz.

Zakres obowiązków:

– dokonywanie napraw, konserwacji oraz czynności pielęgnacyjnych w zakładzie,

– pomoc w sprawowaniu bieżącego nadzoru nad stanem technicznym maszyn i urządzeń,

– rozpoznawanie i usuwanie awarii maszyn i urządzeń

Oczekujemy:

– cierpliwości i dokładności w wykonywaniu pracy,

– bardzo dobrej organizacji pracy

Oferujemy:

– bardzo dobre warunki zatrudnienia: pracę na pełny etat, umowę o pracę,

– pełen pakiet świadczeń wynikających z zatrudnienia,

– przyjazną atmosferę pracy

Lokalizacja

Łaz,

Lubuskie

Lubuskie, Łaz
ID: 910268003