2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Dolnośląskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Wrocław
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Psie Pole
Marcin Rekrutacja
Dodane 29 kwietnia 2024

Mechanik - Wrocław - Emtor

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Emtor Sp. z o.o. wyłączny przedstawiciel marki Yale®, największa polska prywatna firma w branży transportu wewnętrznego, zatrudni osobę ze znajomością mechaniki pojazdów.

 Oferujemy profesjonalne przeszkolenie i wdrożenie na stanowisko serwisanta wózków widłowych - praca mobilna.

Główne zadania na stanowisku:

  • Prowadzenie okresowych przeglądów urządzeń

  • Analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych

  • Kontrola i odbiór UDT urządzeń

  • Specyfikacja i zamawianie części

  • Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług i utrzymywanie dobrych relacji z Klientem

  • Współpraca z zespołem sprzedaży serwisu oraz działami administracyjnymi

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne – mile widziana wiedza z zakresu elektroniki, elektrotechniki, mechaniki i hydrauliki siłowej

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość obsługi komputera i pakietu Office

  • Dyspozycyjność, odpowiedzialność i umiejętność pracy w zespole

  • Uprawnienia UDT w zakresie konserwacji wózków widłowych będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Profesjonalny cykl szkoleń i rozwój umiejętności zawodowych, w tym możliwość bezpłatnego uzyskania niezbędnych uprawnień, w tym UDT

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Nowoczesne i przyjazne środowisko pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z dostępem do pakietu świadczeń dodatkowych (benefity pracownicze w postaci prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie, karty sportowej)

Zachęcamy do aplikowania!

Administratorem danych osobowych jest Emtor Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Włocławskiej 147-157 w Toruniu (87-100). Więcej informacji na stronie www.emtor.pl.

 W celu umożliwienia przeprowadzenia procesu rekrutacji prosimy o dołączenie do CV następujących oświadczeń. Jednocześnie informujemy, iż poniższe zgody są dobrowolne.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich  danych osobowych podanych w dokumentach aplikacyjnych w zakresie, w jakim wykraczają one poza katalog danych przewidziany prawem (przepisami Kodeksu pracy), przez Emtor Sp. z o.o.  na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a ogólnego rozporządzenia o danych osobowych (RODO) w celu przeprowadzenia rekrutacji. Oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o możliwości wycofania tej zgody w dowolnym momencie”.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Emtor Sp. z o.o.  na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a ogólnego rozporządzenia o danych osobowych (RODO) w celu przeprowadzenia przyszłych  rekrutacji. Oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o możliwości wycofania tej zgody w dowolnym momencie”.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 823244121