2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubuskie
  6. Obsługa produkcji - Żagań
Dodane 21 maja 2024

Mechanik w parku maszyn - Żagań

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Żagań

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Probet-Dasag sp. z o.o., Polski lider w produkcji wyrobów z betonu szlachetnego otwiera duży nabór na stanowiska produkcyjne.

W halach produkcyjnych mieszczących się w Żaganiu aktualnie pracuje około 80 pracowników, jednak szybki rozwój firmy (oraz sektora budowlanego) wymaga znacznego powiększenia kadry.

Wymagane kompetencje na stanowisku:

  • motywacja do pracy,

  • wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie,

Podstawowy zakres zadań obejmuje:

  • wykonywanie prac konserwacyjnych i prewencyjnych,

  • wykonywanie napraw maszyn i urządzeń oraz okresowych przeglądów,

  • usuwanie bieżących awarii maszyn i urządzeń,

  • zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne.

Oferujemy:

· na start - umowy o pracę + system premiowy, zarobki 5000-7000 brutto

· atrakcyjne wynagrodzenie,

· system pracy dwu zmianowy,

· dodatkowe premie za ,,przyprowadzenie" nowych pracowników.

Poszukujemy także kandydatów na stanowiska: pracownik produkcyjny, mechanik, pracownik stolarni

W Probet - Dasag praca nie należy do najczystszych (ze względu na rodzaj wytwarzanego produktu), jednak.. wielu stałych pracowników, którzy są z nami od kilkudziesięciu lat - są doskonałym dowodem na to, że warto do nas aplikować.

Zostaw swoje CV w budynku portierni, przynieś do sekretariatu lub wyślij zgłoszenie przez OLX. Oddzwonimy!

Warunkiem udziału w procesie rekrutacji jest zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli:

"1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych - zgodnie z Art. 6 ust. 1 lit. a RODU.

2. Potwierdzam zapoznanie się z informacją dla Kandydata na Pracownika."

Lokalizacja

Żagań,

Lubuskie

Lubuskie, Żagań
ID: 644111664