2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Łódzkie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Warta
Dodane 08 kwietnia 2024

Mechanik w dziale utrzymania ruchu || Visto Warta

Lokalizacja

Warta

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Fabryka lakierów VISTO zatrudni do zakładu w Warcie, osobę na stanowisko:

Mechanik maszyn w dziale utrzymania ruchu

Opis stanowiska:

  • Usuwanie bieżących awarii maszyn i urządzeń oraz zapobieganie ich powstawaniu,
  • Prowadzenie przeglądów i napraw prewencyjnych maszyn,
  • Usprawnianie i optymalizacja funkcjonowania maszyn i urządzeń,
  • Ścisła współpraca z innymi działami w celu zapewnienia ciągłości procesu produkcji,

Oczekiwane kompetencje:

  • Wykształcenie min. zawodowe o specjalizacji mechanika lub elektromechanika,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 1 rok),
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Praktyczna i teoretyczna wiedza na temat funkcjonowania urządzeń i mechanizmów,
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe, podesty ruchome, SEP do 1kV,
  • Umiejętność pracy w zespole, łatwość nawiązywania kontaktów,

Oferujemy:

  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w systemie jednozmianowym od 8.00 do 16.00,
  • Program wdrożeniowy, szkolenia wprowadzające,
  • Pracę w nowoczesnym zakładzie.

Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Warta,

Łódzkie

Łódzkie, Warta
ID: 792182911