2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Śląskie
  6. Utrzymanie ruchu - Ruda Śląska
Dodane 13 maja 2024

Mechanik hydrauliki siłowej | Pracuj od poniedziałku do piątku!

Lokalizacja

Ruda Śląska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy budowlanej, która specjalizuje się w produkcji systemów sprężania, wykorzystywanych między innymi przy produkcji mostów i farm wiatrowych poszukujemy specjalisty:

Mechanika Hydrauliki Siłowej

Lokalizacja – Ruda Śląska

Warunki zatrudnienia: Umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą, system pracy dwuzmianowy od poniedziałku do piątku.

Twój zakres obowiązków:

  • Kompleksowa naprawa maszyn i urządzeń.

  • Kontrola poprawności działania maszyn i urządzeń.

  • Konserwacja i kontrola stanu technicznego maszyn i urządzeń.

  • Udział w montażu i odbiorach technicznych maszyn i urządzeń technicznych.

  • Staranne i czytelne prowadzenie wszelkiej wymaganej dokumentacji dotyczącej bieżących napraw, profilaktyki oraz napraw maszyn i urządzeń.

  • Wspomaganie działań pracowników działu utrzymania ruchu w zakresie maszyn i urządzeń z układami hydraulicznymi.

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie na pokrewnym stanowisku

  • Znajomość układów hydraulicznych pracujących pod wysokimi ciśnieniami

  • Ogólna wiedza z zakresu budowy maszyn

  • Umiejętność czytania schematów hydraulicznych.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę, system premiowy

  • Rozwój, szkolenia i warsztaty podnoszące Twoje kwalifikacje zawodowe.

  • Pakiet świadczeń pozapłacowych, w tym:

o   system kafeteryjny - co miesiąc firma doładuje Twoje konto byś mógł zdecydować na co chcesz przeznaczyć dodatkowe środki,

o   prywatną opiekę medyczną Luxmed - bo wiemy jak ważne jest zdrowie

o   kartę sportową Medicover - Ty decydujesz o wariancie, czy chcesz podstawowy pakiet, a może chcesz rozszerzyć go min. o kręgle i bilard?

o   ubezpieczenie grupowe UNIQA - możliwość dopisania pełnoletnich osób towarzyszących,

o   ZFŚS - karty przepłacone na święta, wczasy pod gruszą,

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Ruda Śląska,

Śląskie

Śląskie, Ruda Śląska
ID: 910577525