2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Mazowieckie
  6. Utrzymanie ruchu - Kałuszyn
Dodane 18 kwietnia 2024

Mechanik w Dziale Utrzymania Ruchu

Lokalizacja

Kałuszyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Click-Pack, to producent wysokiej jakości opakowań i kubków z papieru oraz plastiku. Aktualnie zatrudniamy ok. 140 osób. W związku z dalszym rozwojem, do zakładu produkcyjnego w Kałuszynie, k. Mińska Maz. poszukujemy osoby na stanowisko Mechanik w Dziale Utrzymania Ruchu.

Zakres obowiązków:

- szybkie reagowanie na awarie maszyn oraz skuteczne usuwanie wszelkich usterek,

- przeprowadzanie przeglądów technicznych, napraw bieżących maszyn i urządzeń,

- ocenianie stanu technicznego maszyn i urządzeń,

- prowadzenie wymaganej dokumentacji napraw i konserwacji,

Nasze oczekiwania:

- praktyczne umiejętności diagnozowania usterek maszyn,

- praktyczna znajomość układów mechaniki i pneumatyki,

- zdolności manualne, precyzja, cierpliwość, samodzielność,

- umiejętność szybkiego uczenia, dobra organizacja pracy, sumienność,

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

Oferujemy:

 - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

- atrakcyjne wynagrodzenie wsparte rozbudowanym systemem premiowym,

- stabilną i ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

- bardzo dobrą atmosferę w pracy w doświadczonym i zgranym zespół,

- nowoczesne i w pełni wyposażone pomieszczenia socjalne.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania CV.

 Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

 Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Click – Pack Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

Lokalizacja

Kałuszyn,

Mazowieckie

Mazowieckie, Kałuszyn
ID: 911036115