2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Podkarpackie
  6. Utrzymanie ruchu - Mielec
GUMOTIV
Dodane 30 kwietnia 2024

Mechanik w dziale utrzymania ruchu

Lokalizacja

Mielec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma GUMOTIV specjalizuje się w produkcji wyrobów z gumy, tworzyw sztucznych i silikonu formowanych metodą wtrysku. Posiadamy nowoczesny zakład produkcyjny, gdzie na powierzchni 10.000 m2 zatrudnionych jest ponad 200 pracowników.

Ponad 60 lat doświadczeń w przetwórstwie mieszanek gumowych ugruntowały pozycję firmy jako solidnego dostawcę wysokiej jakości wyrobów. Nasze wyroby mają szerokie zastosowanie w branży instalacyjnej, sanitarnej, gazowej i AGD.

Poszukujemy pracowników na stanowisko "Mechanik w dziale utrzymania ruchu"

Miejsce pracy: Mielec, ul. Inwestorów

Opis stanowiska:

  • montaż, demontaż, naprawa i obsługa maszyn i urządzeń przemysłowych,

  • identyfikowanie i diagnozowanie uszkodzeń wynikłych w trakcie eksploatacji,

  • wymiana uszkodzonych elementów i zespołów, naprawa warsztatowa,

  • mile widziane - posługiwanie się dokumentacją techniczną maszyn i urządzeń, znajomość rysunku technicznego, części maszyn, materiałów konstrukcyjnych i eksploatacyjnych,

  • wypełnianie dokumentacji technicznej.

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe/średnie techniczne/wyższe (mile widziane kierunki mechatronika, mechanika, automatyka),

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu,

  • podstawowa umiejętność diagnozy i naprawy maszyn,

  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego i suwnicy – mile widziane,

  • umiejętność pracy zespołowej i zaangażowanie,

  • prawo jazdy kat. B,

  • podstawowa obsługa komputera.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat,

  • praca od poniedziałku do piątku w systemie 2 zmianowym,

  • atrakcyjne wynagrodzenie - adekwatne do umiejętności oraz doświadczenia zawodowego,

  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w ramach struktury firmy,

  • zatrudnienie bezpośrednie (nie przez agencję),

  • nowy zakład produkcyjny i komfortowe zaplecze socjalne,

  • brak sezonowości - stabilna praca.

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza na naszej stronie internetowej poprzez kliknięcie przycisku APLIKUJ lub złożenie CV w siedzibie firmy Gumotiv w Mielcu przy ul. Inwestorów 11.

W składanych CV prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych (Dz.Urz. UE L 119, s.1)”.

Informujemy, że:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma GUMOTIV Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Mielcu przy ul. Inwestorów 11, tel. 17 749 20 00,  reprezentowana przez Pawła Roga.

2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez firmę GUMOTIV Sp. z o.o. Sp.k.

3. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 6 miesięcy, po tym czasie zostaną zniszczone.

4. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania , usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

5. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji procesów rekrutacji.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Mielec,

Podkarpackie

Podkarpackie, Mielec
ID: 832142251