2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Wielkopolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Kępno
Dodane 17 czerwca 2024

Mechanik w dziale utrzymania ruchu

Lokalizacja

Kępno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Firma Poner sp. z o.o. zatrudni mechanika:

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- przeprowadzanie napraw urządzeń transportu bliskiego (podestów ruchomych, wózków jezdniowych, żurawi samojezdnych)

- usuwanie awarii z zakresu mechaniki, elektromechaniki

- zgłaszanie, specyfikacja zamówień na części zamienne, potrzebne materiały

- dbanie o porządek na hali napraw oraz na terenie zakładu

NASZE WYMAGANIA:

- doświadczenie w naprawie urządzeń mechanicznych, pojazdów

- wiedza z zakresu mechaniki

- prawo jazdy kat. B

- sumienność, dyspozycyjność

- mile widziane uprawnienia UDT z zakresu obsługi, konserwacji UTB

TO OFERUJEMY:

- doszkolenie w zakresie mechaniki UTB, uzyskanie uprawnień UDT

- wybór formy zatrudnienia (umowa o pracę, B2B)

- stabilne zatrudnienie

- doskonalenie kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

- system premiowy

- zakwaterowanie, samochód służbowy

Miejsce pracy: Mianowice

Lokalizacja

Kępno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kępno
ID: 921142184