2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Wielkopolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Poznań
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Jeżyce
Dodane 10 kwietnia 2024

Mechanik w ASO OPEL DOMCAR Poznań

Lokalizacja

Poznań, Jeżyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Twój zakres obowiązków

  • diagnoza i naprawa samochodów osobowych i dostawczych,

  • przekazywanie informacji o przebiegu naprawy pojazdów,

  • wycena i sprawdzanie dostępności wymienianych podzespołów,

  • składowanie i opisywanie części gwarancyjnych.

    Nasze wymagania

    • doświadczenie pracy w zawodzie mechanika,

    • zaangażowanie w pracę oraz chęci rozwijania umiejętności zawodowych,

    • dobra organizacja pracy własnej oraz sumienność,

    • prawo jazdy min. kat. B.

    O nas

    Firma OPEL DOMCAR, to firma z ponad 20 letnim doświadczenie na rynku motoryzacyjnym. Przedmiotem działalności Firmy jest działalność handlowa i usługowa. Produktami oferowanymi klientom są nowe samochody i części zamienne marki Opel oraz usługi serwisowe w ramach autoryzowanych napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych. Dodatkowo Firma proponuje klientom samochody używane różnych marek.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Jeżyce
ID: 902573859