2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Wielkopolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Śmiłowo
Dodane 21 maja 2024

Mechanik Utylizacji

Wynagrodzenie

27,70 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Śmiłowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Zakład Rolniczo-Przemysłowy "FARMUTIL HS" Sp. z o.o. z siedzibą w Śmiłowie poszukuje kandydata na stanowisko: Mechanik Utylizacji.

Obowiązki:

  • Zapewnienie ciągłości ruchu wszystkich urządzeń, maszyn i instalacji znajdujących się w zakładzie.

  • Wykonywanie bieżących napraw, konserwacji, smarowania i przeglądów maszyn oraz urządzeń i instalacji linii produkcyjnej.

  • Dbanie o dobry stan techniczny powierzonego sprzętu i narzędzi.

  • Dokonywanie wszystkich drobnych napraw infrastruktury zakładowej.

  • Zgłaszanie przełożonemu zauważonych uszkodzeń, awarii i potrzeb wynikających z bieżącej eksploatacji.

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne, preferowane kierunki – mechanik lub pokrewne, dobra znajomość podstaw mechaniki i ogólna wiedza techniczna budowy maszyn.

  • Uprawnienia spawalnicze.

  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe.

  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości.

  • Doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku.

  • Umiejętność obsługi i naprawy urządzeń mechanicznych.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Niezbędne narzędzia pracy.

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.

Proszę o umieszczenie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2019.1781 t.j. z dnia 2019.09.19) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Część informacyjna:

Administratorem Pani/a danych osobowych jest Zakład Rolniczo-Przemysłowy "Farmutil HS" Spółka Akcyjna z siedzibą w Śmiłowie, ul. Przemysłowa 4, 64-810 Kaczory,

Z Administratorem można się skontaktować bezpośrednio w siedzibie Spółki, listownie oraz za pośrednictwem poczty e-mail. Dodatkowe informacje można uzyskać przez stronę internetową.

Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazane innym podmiotom.

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres tej i przyszłych rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez okres 3 miesięcy.

Przysługuje Pani/Panu prawo do:

- żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania;

- wniesienie sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych,

- przenoszenia swoich danych osobowych,

- cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie,

- wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jest jednak niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Śmiłowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Śmiłowo
ID: 919793446