2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Śląskie
  6. Utrzymanie ruchu - Dąbrowa Górnicza
Dodane 29 kwietnia 2024

Mechanik | utrzymanie ruchu | TRANSPORT PRACOWNICZY

Wynagrodzenie

6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma działająca w branży automotive od 60 lat zajmując pozycję światowego lidera, który wyznacza kierunek rozwoju technologii bezpiecznego hamowania.

Obecnie prowadzimy rekrutację do bezpośredniego zatrudnienia na stanowisku:

Mechanik Utrzymania Ruchu

Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Darmowy przewóz pracowniczy (z kierunków: Dąbrowa Górnicza, Lelów, Bliżyce, Włodowice, Myszków, Sosnowiec, Mysłowice, Olkusz, Bolesław, Zawiercie, Jaworzno, Sławków, Michałkowice, Czeladź, Będzin, Pradła, Rokitno, Jeziorowice, Sławniów, Grodziec, Sarnów, Psary, Katowice, Tychy, Poręba, Łazy, Zawiercie)

Oferujemy:

  • Bezpośrednie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat bez okresu próbnego

  • Wynagrodzenie miesięcznie do 6000 brutto (w tym premie miesięczne)

  • Bon żywieniowy - karta przedpłacona 30 zł/dzień (630 zł mies.)

  • System zmian czterobrygadowy - 8 godz.

  • Coroczny system podwyżek

  • Premie roczne

  • System nagród KAIZEN

  • Praca z trenerem, dostosowana do doświadczenia- przygotowanie do odpowiedniego stanowiska pracy

  • karty Multisport dla pracownika oraz członków rodziny

  • dofinansowanie do kolonii dla dzieci

  • bony żywnościowe, bony i paczki świąteczne

  • ubezpieczenie grupowe

  • prywatna opieka medyczna za 9 zł

  • wczasy pod gruszą

Zadania:

  • naprawy interwencyjne i prewencyjne

  • realizacja okresowych przeglądów

  • serwis maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • planowanie i zamawianie części, których potrzebujesz

  • praca zespołowa w ramach brygady

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne, np. mechanik / elektryk

  • Doświadczenie na stanowisku związanym z naprawą/serwisem

  • Podstawowa umiejętność czytania dokumentacji technicznej, rysunków technicznych i schematów hydraulicznych

  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym (system czterobrygadowy - 8 godz.)

Mile widziane także:

  • Zainteresowanie tematami mechaniki, hydrauliki lub pneumatyki

  • Uprawnienia SEP, spawalnicze lub gotowość do nauki

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych lub gotowość do nauki

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza,

Śląskie

Śląskie, Dąbrowa Górnicza
ID: 913738166