2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Mazowieckie
  6. Utrzymanie ruchu - Warszawa
  7. Utrzymanie ruchu - Bielany
Dodane 23 kwietnia 2024

Mechanik Utrzymania Ruchu / Mechanik DUR / Klaudyn

Lokalizacja

Warszawa, Bielany

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Poszukujemy Mechanika do Działu Utrzymania Ruchu, do firmy produkcyjnej w miejscowości Klaudyn.

Twój zakres obowiązków:

  • realizacja planu przeglądów maszyn zgodnie z harmonogramem,

  • usuwanie awarii urządzeń produkcyjnych oraz konserwacja maszyn,

  • pomoc w przezbrojeniach maszyn,

  • zgłaszanie pomysłów na usprawnienia maszyn i urządzeń,

  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej usuwanych awarii.

Wymagania:

  • praktyczna wiedza techniczna w zakresie mechaniki i pneumatyki,

  • mile widziane doświadczenie w obszarze utrzymania ruchu,

  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym - 12 godzinnym / 4 brygadowym.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie stałe uzależnione od doświadczenia + premie,

  • benefity pracownicze: prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, ubezpieczenie prywatne,

  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,

  • dojazd do miejsca pracy z miejscowośći: Wyszogród, Chmielewo, Wola, Radzikowo, Czerwińsk, Sielec, Zarębin / Zdziarka, Chociszewo, Miączyn, Goławin, Wygoda Smoszewska / Emolinek, Zakroczym, Czosnów, Łomianki oraz Płońsk, Skarżyn, Nacpolsk, Naruszewo, Słotwin, Przyborowice.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bielany
ID: 911089383