2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Dolnośląskie
  6. Utrzymanie ruchu - Środa Śląska
Dodane 19 kwietnia 2024

Mechanik utrzymania ruchu

Lokalizacja

Środa Śląska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres zadań:

  • Dbanie o dobry stan maszyn i urządzeń technologicznych

  • Diagnozowanie i naprawa awarii maszyn,

  • Utrzymanie w pełnej sprawności maszyn i urządzeń technologicznych poprzez realizację planów prewencyjnych (przeglądy)

  • Udział w uruchamianiu nowych maszyn i stanowisk produkcyjnych

  • Usprawnienia i optymalizacja pracy parku maszynowego (modernizacje)

  • Dokumentowanie wykonywanych prac – praca w systemie informatycznym CMMS

 Oferujemy:

  • Stabilną pracę w dziale utrzymania ruchu w prężnie rozwijającej się firmie branży motoryzacyjnej

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez ciekawe zadania oraz szkolenia profilowane;

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji

  • Przyjazną atmosferę i warunki pracy

  • Liczne benefity , przyjazny przełożony i zgrany, otwarty zespół

  • Praca w systemie 3 zmianowym

Profil Kandydata/-tki:

  • Wykształcenie techniczne zawodowe lub średnie (mechanik maszyn, mechatronik, elektromechanik lub pokrewne)

  • Posiadanie zdolności manualnych

  • Wiedza z zakresu elektrotechniki (elektryki) to dodatkowy atut

  • Otwartość na rozwój i zdobywanie wiedzy

  • Nie musisz posiadać specjalistycznych uprawnień – zdobędziesz je u nas.

Lokalizacja

Środa Śląska,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Środa Śląska
ID: 912997953