2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Śląskie
  6. Utrzymanie ruchu - Czechowice-Dziedzice
Dodane 16 kwietnia 2024

Mechanik utrzymania ruchu

Lokalizacja

Czechowice-Dziedzice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Jesteśmy firmą obecną od ponad 30 lat na polskim rynku budownictwa specjalistycznego i geotechniki. Obecnie poszukujemy mechanika utrzymania ruchu/ elektromechanika do naszego warsztatu głównego zlokalizowanego w Czechowicach-Dziedzicach.

Obowiązki:

·         analizowanie i usuwanie awarii sprzętu ciężkiego: koparki, palownice, wiertnice

·         zapewnienie ciągłości pracy maszyn

·         bieżące naprawy i konserwacje

Nasze wymagania:

·         doświadczenie na podobnym stanowisku (możliwość szkolenia)

·         wykształcenie o profilu technicznym

·         znajomość układów hydraulicznych

Oferujemy:

·         stałą i ciekawą pracę w stale rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

·         stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (stała pensja + premia)

·         stały rozwój zawodowy, finansowanie szkoleń, uprawnień

·         ubezpieczenie grupowe, karta sportowa

·         dogodną lokalizację zakładu pracy (bliskość dworca PKP, przystanku autobusowego)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV) wraz z poniższą klauzulą zgody:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Lokalizacja

Czechowice-Dziedzice,

Śląskie

Śląskie, Czechowice-Dziedzice
ID: 912116621