2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Dolnośląskie
  6. Utrzymanie ruchu - Dzierżoniów
Barbara Hrypińska
Dodane 29 kwietnia 2024

Mechanik utrzymania ruchu

Wynagrodzenie

6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dzierżoniów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 23598

Szukasz dla siebie ciekawej oferty pracy? Świetnie się składa, bo współpracujemy z największymi firmami w Polsce i szukamy dla nich najlepszych Kandydatów.

Teraz prowadzimy rekrutację dla firmy będącej światowym liderem w zakresie produktów do obróbki metalu wykorzystywanych w branżach lutowania twardego, lutowania miękkiego, spawania, cięcia i dystrybucji gazu. na stanowisko:

Mechanik

Miejsce pracy: Dzierżoniów

Zapraszamy do aplikowania!

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe 6500 zł brutto miesięcznie

  • Przerwę 30 - minutowa wliczaną do czasu pracy
  • Elastyczność w pracy zmianowej i dodatek za pracę w godzinach nocnych

  • Ciekawą pracę w nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się koncernie produkcyjnym, o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Dobrą atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku
  • Perspektywę rozwoju i realizację ambicji zawodowych.

Zadania

  • Przeprowadzenie bieżących napraw urządzeń technicznych i produkcyjnych (kontrola funkcjonowania sprzętu, nadzór na firmami wykonującymi przeglądy, naprawy).

  • Prowadzenie remontów okresowych urządzeń technicznych i produkcyjnych zgodnie z ustalonym harmonogramem.

  • Instalacja nowych urządzeń technicznych i produkcyjnych.

  • Bieżące utrzymanie maszyn oraz budynku.

  • Reagowanie na zgłaszane przez produkcję oraz inne działy problemy z wyposażeniem i z maszynami.

  • Przeprowadzenie przezbrojeń oraz regulacji linii technologicznych.

  • Zgłaszanie przełożonemu zapotrzebowania na narzędzia oraz części zamienne.

  • Pomoc w monitorowaniu przebiegu inwentaryzacji w zakresie działu Utrzymania Ruchu.

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie kierunkowe.

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok.

  • uprawnienia UDT.
  • Wiedza z zakresu budowy, konserwacji i napraw maszyn.

  • Znajomość układów pneumatycznych oraz hydraulicznych.

  • Znajomość układów sterowania silników elektrycznych oraz diagnostyki urządzeń elektrycznych.

  • Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych.

  • Mile widziane doświadczenie w zakresie TPM.

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym.

  • Gotowość do pracy od zaraz

Administrator danych

Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Workpol Sp. z o. o., ul. Gwiaździsta 66 / 2B.06, 53-413 Wrocław, KRS: NIP: 8992857899. REGON: 382542966, który współadministruje danymi wraz z spółkami zależnymi grupy Personnel Service SA.

Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych p. Mariusza Zajkiewicza z którym można się skontaktować wysyłając, tradycyjną poczta na adres spółki z dopiskiem RODO.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji na podstawa art. 22ą § 1 Kodeksu Pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. RODO (obowiązek prawny ciążący na administratorze danych osobowych).

Powierzone przez Państwa dane osobowe będą przechowywane do momentu zakończenia rekrutacji jednak nie dłużej niż przez 12 miesięcy od momentu rozpoczęcia uczestnictwa w rekrutacji.

Przysługuję Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Dzierżoniów,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Dzierżoniów
ID: 910260277