2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Mazowieckie
  6. Utrzymanie ruchu - Mirowice
Dodane 26 kwietnia 2024

Mechanik utrzymania ruchu

Wynagrodzenie

7 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mirowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Co oferujemy:

·        Umowę o pracę

·        Atrakcyjne warunki wynagrodzenia uzależnione od twoich umiejętności i doświadczenia

·        System premiowy

Obowiązki:

·        zapewnienie utrzymania ciągłości produkcji i sprawności urządzeń oraz instalacji

·        realizowanie bieżących napraw maszyn produkcyjnych

·        realizacja przeglądów i remontów

Wymagania:

·        wykształcenie min. średnie techniczne – mechanika i budowa maszyn, elektromechanika lub pokrewne

·        doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika / elektromechanika

·        znajomość zagadnień mechaniki ogólnej maszyn, hydrauliki siłowej i pneumatyki

Mile widziane

·        uprawnia SEP do 1 kV będą dodatkowym atutem

·        znajomość zagadnień elektryki będzie dodatkowym atutem

·        uprawnieniach spawalniczych i umiejętności spawania TIG,MIG,MMA,GAZY SPAWALNICZE będzie dodatkowym atutem

Lokalizacja

Mirowice,

Mazowieckie

Mazowieckie, Mirowice
ID: 747331744