2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Śląskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Czeladź
  7. Praca inżynieryjna, techniczna - Śródmieście
Dodane 23 kwietnia 2024

Mechanik Utrzymania Ruchu

Lokalizacja

Czeladź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Każdy fan motoryzacji zapytany o najlepsze systemy hamulcowe bez chwili zastanowienia odpowiada: Brembo!

Teraz możesz stać się częścią naszej firmy, niekwestionowanej legendy motoryzacji. Działamy w branży automotive od 60 lat zajmując pozycję światowego lidera, który wyznacza kierunek rozwoju technologii bezpiecznego hamowania.

W związku z rozwojem zakładu w Dąbrowie Górniczej systematycznie rozbudowujemy zespół utrzymania ruchu. Aplikuj:

Jako członek operacyjnego zespołu utrzymania ruchu podejmiesz się misji opieki nad parkiem maszynowym Brembo.

Twoje zadania:

• wykonujesz naprawy interwencyjne i prewencyjne

• realizujesz okresowe przeglądy

• serwisujesz maszyny i urządzenia produkcyjne

• współpracujesz z doświadczonymi mechanikami oraz zewnętrznymi firmami serwisowymi

• planujesz i zamawiasz części, których potrzebujesz

• jesteś jednym z kilku specjalistów mechaników w ramach brygady

Wiedza i doświadczenie, które wykorzystasz na stanowisku:

• Wykształcenie średnie techniczne, np. mechanik / elektryk

• Doświadczenie na stanowisku związanym z naprawą/serwisem

• Podstawowa umiejętność czytania dokumentacji technicznej, rysunków technicznych i schematów hydraulicznych

Docenimy także:

• Zainteresowanie tematami mechaniki, hydrauliki lub pneumatyki

• Uprawnienia SEP, spawalnicze lub gotowość do nauki

• Uprawnienia do obsługi wózków widłowych lub gotowość do nauki

Kiedy Ty będziesz dbać o nasz park maszynowy, my zadbamy o Ciebie… Motywacyjny system wynagrodzeń:

• pensja stała zależna od umiejętności i doświadczenia

• premie miesięczne

• coroczny system podwyżek

• premie roczne

• system nagród KAIZEN

Stabilne zatrudnienie:

• bezpośrednie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat bez okresu próbnego

• program wdrożeniowy realizowany przez Trenera Wewnętrznego

• możliwość korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej

• darmowy przewóz pracowniczy (z kierunków: Katowice, Tychy, Sosnowiec, Olkusz, Sławniów, Zawiercie, Jaworzno, Częstochowa, Lelów, Myszków, Siemianowice Śląskie, Czeladź, Będzin)

Dodatkowe benefity:

• karty Multisport dla pracownika oraz członków rodziny

• dofinansowanie do kolonii dla dzieci

• sekcje sportowe

• bony żywnościowe, bony i paczki świąteczne

• ubezpieczenie grupowe

• prywatna opieka medyczna za 1 zł

• wczasy pod gruszą

• program poleceń pracowniczych

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Czeladź, Śródmieście
ID: 739201442