2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Kujawsko-pomorskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Ciele
Dodane Dzisiaj o 13:50

Mechanik Utrzymania Ruchu

Wynagrodzenie

4 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ciele

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Miejsce pracy: „BOHAMET” S.A., Ciele 86-005 Białe Błota

Podstawowe obowiązki:

  • wykonywanie przeglądów, konserwacji i remontów maszyn i urządzeń produkcyjnych zgodnie z harmonogramem

  • rozwiązywanie problemów zgłoszonych przez obszar produkcyjny związanych z mechaniką i automatyką

  • utrzymywanie ciągłości i sprawności maszyn i urządzeń

  • analiza przyczyn powstawania awarii oraz podejmowania środków zapobiegawczych

  • naprawa instalacji pneumatycznych, hydraulicznych itp.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe minimum 2 lata

  • wykształcenie kierunkowe

  • wiedza z zakresu mechaniki, pneumatyki, hydrauliki przemysłowej, budowy maszyn

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • Samodzielność, konsekwentność, dobra organizacja pracy

  • Mile widziane uprawnienia konserwatora wózków widłowych

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dyspozycyjność

  • gotowość pracy w systemie 2- zmianowym

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wypłacane w terminie wynagrodzenie

  • Grupowe ubezpieczenie na życie

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Możliwość rozwoju zawodowego

 Prosimy o zawarcie następującej klauzuli w dokumentach aplikacyjnych:

·     Wyrażam zgodę na przetwarzanie wszystkich danych osobowych zawartych w moim Curriculum Vitae w zakresie i w celach związanych z realizacją procesu rekrutacji BOHAMET S.A. z siedzibą w Cielu zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych " RODO").

·     Swoje dane osobowe podałem(-am) dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

·     Wyrażam również zgodę na wykorzystanie danych zawartych w moim CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych przeprowadzanych przez wyżej wskazanego.

Lokalizacja

Ciele,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Ciele
ID: 703906768