2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Opolskie
  6. Utrzymanie ruchu - Głogówek
Dodane 23 maja 2024

Mechanik Utrzymania Ruchu

Lokalizacja

Głogówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma VTO-DEKOR Sp. z o.o.  z siedzibą w Głogówku jest uznanym w Europie producentem materiałów dekoracyjnych do produkcji drzwi, mebli oraz paneli ściennych.

Zakres obowiązków:

- monitorowanie poprawności działania maszyn, instalacji i urządzeń

- przeglądy serwisowe, diagnostyka i naprawy maszyn

- analizowanie przyczyn i usuwanie skutków awarii

- wymienianie uszkodzonych części maszyn, urządzeń i instalacji

- dokonywanie remontów i serwisowanie sprzętu

Wymagania:

- wiedza z zakresu mechaniki i elektryki

- mile widziane doświadczenie w pracy w dziale utrzymaniu ruchu

- mile widziane posiadanie uprawnień SEP E1

- dyspozycyjność

- czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- współpracę w oparciu o umowę o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia

- dodatkowe świadczenia

- możliwość rozwoju zawodowego zgodnie z zaplanowaną ścieżką kariery

Praca od poniedziałku do piątku,

Miejsce pracy: Głogówek Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV. Kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

Lokalizacja

Głogówek,

Opolskie

Opolskie, Głogówek
ID: 920327239