2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Zachodniopomorskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Koszalin
Dodane 12 czerwca 2024

Mechanik Utrzymania Ruchu

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

O nas

MPS International Sp. z o.o. Jesteśmy firmą o profilu produkcyjno-usługowym. Nasza historia sięga 1992 roku. Rozwijamy się w trzech strategicznych kierunkach: produkcji opakowań z tworzyw sztucznych, kosmetyków oraz środków czystości, od lat z sukcesem zaspokajając wymagania Klientów krajowych i zagranicznych.

Twoje zadania:

  • utrzymywanie w pełnej sprawności technicznej urządzeń znajdujących się na terenie wydziału produkcyjnego

  • dokonywanie napraw i czynności konserwacyjnych urządzeń

  • wykonywanie czynności montażowych związanych z uruchamianiem nowych przedsięwzięć produkcyjnych

  • zgłaszanie przełożonym o wszelkich nieprawidłowościach związanych z funkcjonowaniem instalacji i urządzeń

  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji w zakresie wykonywanych działań

  • dbałość o powierzone przyrządy pomiarowe, sprzęt ochronny i narzędzia

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie min. zawodowe techniczne

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych

Twoje korzyści:

  • umowa o pracę

  • atrakcyjny system motywacyjny (premie po 3-miesiącach pracy)

  • wdrożenie do pracy pod okiem doświadczonego pracownika

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

  • nagroda jubileuszowa za staż pracy

  • przyjazna atmosfera w pracy

  • pakiet świadczeń socjalnych (wczasy pod gruszą, dofinansowanie kultury i sportu, upominek finansowy przed Bożym Narodzeniem)

  • dofinasowanie do grupowego ubezpieczenia na życie

  • bezpłatny parking dla samochodów i rowerów

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 920072063