Przejdź do głównej części
Dodaj ogłoszenie
Dodane 25 września 2024

Mechanik/Ustawiacz w dziale Utrzymania Ruchu AEC

Lokalizacja

Stanowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Aleuro Converting producent opakowań do żywności obecnie poszukuje do działu utrzymania ruchu osoby na stanowisko Mechanika/Ustawiacza

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie przeglądów okresowych, konserwacji maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Usuwanie awarii, analizowanie przyczyn, prowadzenie działań prewencyjnych
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na niezbędne części zamienne
  • Prowadzenie dokumentacji i raportów dotyczących prowadzonych prac
  • Przezbrojenia maszyn

Nasze wymagania

  • mile widziane doświadczenie w zakładzie produkcyjnym jako mechanik
  • Znajomość zagadnień pneumatyki/mechaniki
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (III zmiany)

To oferujemy

  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej i przyjaznym zespole
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności
  • ubezpieczenie na życie
  • parking dla pracowników
  • paczki na święta

Lokalizacja

Stanowice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Stanowice
ID: 789423128