2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podlaskie
  6. Obsługa produkcji - Sokółka
Dodane 17 kwietnia 2024

Mechanik Urządzeń Gazowych w Sokółce

Wynagrodzenie

4 600 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sokółka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

BARTER S.A. jest firmą ze 100% udziałem kapitału polskiego, funkcjonującą na rynku od 1999 roku. Podstawowym profilem działalności firmy jest obrót i dystrybucja gazu płynnego, gazu LNG, gazu ziemnego, a także nawozów mineralnych - poszukuje osoby na stanowisko:

MECHANIKA URZĄDZEŃ GAZOWYCH

 miejsce pracy – SOKÓŁKA

  Zakres obowiązków:

  • podłączanie cystern samochodowych i kolejowych do stacjonarnej instalacji przeładunkowej, rozłączanie po zakończonym procesie przeładunkowy,

  • nadzór nad procesem przeładunku gazu z wagonów do zbiorników magazynowych, ze zbiorników do autocystern,

  • uruchamianie pomp i sprężarek,

  • nadzór nad pracą urządzeń technicznych,

  • prowadzenie codziennych przeglądów technicznych instalacji i urządzeń przeładunkowych, drobne naprawy

 Oczekiwania:

  • wykształcenie średnie,

  • odpowiedzialność, systematyczność, dokładność i determinacja w działaniu,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • motywacja do pracy.

 Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie i premię uzależnioną od efektów pracy,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • przyjazną i swobodną atmosferę w pracy,

  • możliwość rozwoju zawodowego.

Lokalizacja

Sokółka,

Podlaskie

Podlaskie, Sokółka
ID: 904060627