2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Mazowieckie
  6. Utrzymanie ruchu - Grodzisk Mazowiecki
Dodane 25 kwietnia 2024

Mechanik UR / Mechanik maszyn / produkcja / Grodzisk Mazowiecki

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma produkcyjna w Grodzisku Mazowieckim zatrudni Mechanika DUR.

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie utrzymania właściwego funkcjonowania maszyn i urządzeń.

  • Rozwiązywanie problemów związanych z niewłaściwą pracą maszyn i urządzeń.

  • Planowanie i wykonanie konserwacji prewencyjnej urządzeń i maszyn.

  • Zgłaszanie zapotrzebowania zakupu materiałów i części zmiennych.

Oczekiwania:

  • Umiejętność pracy z dokumentacją elektryczną, schematami i rysunkami technicznymi.

  • Znajomość zagadnień hydrauliki siłowej i pneumatyki.

  • Znajomość pracy maszyn obróbczych.

  • Dobra organizacja pracy, dokładność i zaangażowanie.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe + premie + pakiet benefitów pracowniczych.

  • Szkolenia ukierunkowane na Twój rozwój.

  • Umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą.

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki
ID: 913009805