2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Śląskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Gliwice
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Kopernika
Dodane 03 kwietnia 2024

Mechanik - umowa o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie

Lokalizacja

Gliwice, Kopernika

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Mechanik/Młodszy mechanik (m/k)

Opis stanowiska:

  • naprawa pojazdów ciężarowych,

  • diagnostyka pojazdów ciężarowych,

  • wykonywanie przeglądów.

Wymagania:

  • doświadczenie w naprawie pojazdów ciężarowych, ciągników i naczep,

  • prawo jazdy kat. B (mile widziane C+E),

  • sumienność, dokładność, obowiązkowość,

  • mile widziane doświadczenie w zakresie napraw i diagnostyki układów pneumatycznych (KNORR, WABCO, HALDEX),

  • mile widziane umiejętności obsługi i diagnostyki agregatów chłodniczych,

  • mile widziana znajomość urządzeń chłodniczych w transporcie.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u klienta,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności (uprawnień),

  • pracę w systemie 2-zmianowym,

  • opiekę medyczną,

  • świadczenia ZFŚS,

  • dostęp do pakietów sportowych,

  • preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie.

  • pracę pod opieką doświadczonych fachowców - pasjonatów w branży z gwarancją profesjonalnego systemu wdrożenia,

  • pracę u lidera marki premium gwarantującego rozwój zawodowy,

  • stabilizację i bezpieczeństwo zawodowe z możliwością rozwoju i awansu,

  • pracę w nowoczesnej przestrzeni warsztatowej wyposażonej kompleksowo w narzędzia najwyższej klasy,

  • możliwość wykazania się inicjatywą i wdrażania własnych rozwiązań,

  • system płatnych poleceń pracowniczych.

Nie czekaj! Wyślij CV już dziś - czekamy na Ciebie! :)

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Kopernika
ID: 909198905