2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Psary
Dodane 12 kwietnia 2024

Mechanik - Technik utrzymania ruchu

Lokalizacja

Psary

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Eurosnack S.A. – producent biszkoptów i chrupek

w związku z dynamicznym rozwojem firmy pilnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Technik Utrzymania Ruchu - Mechanik

Miejsce pracy: Psary

GŁÓWNE ZADANIA:

·     Wykonywanie przeglądów i napraw maszyn oraz urządzeń

·       Prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej, raportów z napraw i przeglądów

·       Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z pracą maszyn

·       Usuwanie i analiza zaistniałych przyczyn awarii

·       Proponowanie udoskonaleń i działań zmierzających do poprawy jakości i ciągłości produkcji

·       Proponowanie zmian, usprawnień w pracy i rozwoju działu

·       Realizacja i wsparcie działań z zakresu BHP

·       Współpraca z innymi Działami

WYMAGANIA:

·       Mile widziane 3 letnie doświadczenie zawodowe jako mechanik utrzymania ruchu

·       Mile widziane doświadczenie w branży spożywczej

OFERUJEMY:

·            Pracę w nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się koncernie produkcyjnym, o ugruntowanej pozycji na rynku,

·            Bardzo dobrą atmosferę pracy,

·            Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i kompetencji,

·            Wszelkie niezbędne narzędzia do realizacji zadań;

·            Możliwość realizacji własnych pomysłów mających wpływ na poprawę funkcjonowania naszej organizacji.

Lokalizacja

Psary,

Śląskie

Śląskie, Psary
ID: 684125052