2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Wielkopolskie
  5. Budowa / remonty - Strzałkowo
Agnieszka
Dodane 30 kwietnia 2024

Mechanik Strabag BMTI

Lokalizacja

Strzałkowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Dla spółki STRABAG BMTI, należącej do koncernu STRABAG SE, odpowiedzialnej za nabywanie, zarządzanie oraz serwis maszyn i urządzeń na budowach koncernowych, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Mechanik

Miejsce pracy: Strzałkowo, delegacja cała Polska

Zadania:

  • montaże oraz demontaże wytwórni mas bitumicznych

  • serwisowanie, naprawy oraz modernizacja wytwórni

  • stały nadzór nad utrzymaniem w ruchu oraz usprawnieniem pracy wytwórni

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe

  • uprawnienia zawodowe

  • zdolność do podejmowania decyzji w zakresie wykonywanych prac, pod presją czasu i w odniesieniu do warunków pracy panujących na budowie

  • umiejętność pracy w zespole

  • dyspozycyjność do pracy w delegacjach, gotowość do wyjazdów dyżurnych i awaryjnych

  • obowiązkowość, odpowiedzialność oraz zaangażowanie

 Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • szkolenia branżowe

  • prywatną opiekę medyczną

  • bezpieczeństwo oraz nowoczesne narzędzia pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu, także na stanowiska biurowe

  • szacunek i poczucie, że twoja praca jest ważna

 Kandydatów prosimy o kontakt z:

 STRABAG BMTI Sp. z o.o.

Agnieszka Chojecka

tel. + 48 73*******52

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez spółki koncernu STRABAG SE, w celu realizacji procesu rekrutacji. Ponadto, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez spółki koncernu STRABAG SE, również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych”.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Strzałkowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Strzałkowo
ID: 826818843