2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Dolnośląskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Wrocław
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Psie Pole
Dodane 23 kwietnia 2024

Mechanik sprzętów budowlanych

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma EXKOL z Wrocławia specjalizująca się w robotach kolejowych  poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Stawka: w zależności od doświadczenia i umiejętności

Zadania:

  • Wykonywanie prac związanych z zakresu mechaniki, hydrauliki siłowej i elektryki

  • Prace serwisowe przy koparkach dwudrogowych, koparkach gąsienicowych, wodzidłach, sprzęcie spalinowym.

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku mechanika

  • znajomość działania i budowy maszyn

  • umiejętności montażu lub naprawy układów mechanicznych

  • praktycznej umiejętność posługiwania się narzędziami i elektronarzędziami

  • sumienności, dokładności, umiejętności pracy zespołowej

  • mile widziane wykształcenie o profilu mechanicznym

  • chęci rozwoju wiedzy i umiejętności z zakresu mechaniki

  • prawo jazdy

Gwarantujemy:

  • Możliwość nabycia nowych umiejętności i doświadczenia w pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z doświadczeniem i zaangażowaniem

  • Umowa o pracę

·        Stabilne zatrudnienie w Polskiej firmie

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi osobami. Praca dla osób z całej Polski.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny  537 780 609. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „MECHANIK” – na pewno oddzwonię!

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 912366238