2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Dolnośląskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Błonie
Dodane 28 maja 2024

Mechanik sprężarek samochodowych, mechanik turbosprężarek

Wynagrodzenie

5 000 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Błonie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Oferta pracy :

Firma  z branży motoryzacyjnej istniejąca na rynku od 30 lat zatrudni na stanowiskach: - mechanik sprężarek samochodowych - mechanik turbosprężarek samochodowych. Forma zatrudnienia: umowa o pracę- po okresie próbnym.

Miejsce pracy: BŁONIE gmina Miękinia Praca 1 zmianowa od 7.00 do 15.00 od poniedziałku do piątku. Zapewniamy dojazd z Wrocławia. Wynagrodzenie brutto 5000,00 na okresie próbnym. Po okresie próbnym  od 5300,00 brutto.

Zakres obowiązków: - uczestnictwo  w procesie naprawy samochodowych sprężarek powietrza, turbosprężarek    oraz czyszczenie filtrów cząstek stałych - obsługa urządzeń diagnostycznych ( wyważarki, testery i inne) -  współpraca z zespołem zakładu - kontrola jakości wykonywanych prac (pomiary) Wymagania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku (mechanik, pomocnik mechanika) - znajomość lub chęć nauki posługiwania się narzędziami  pomiarowymi   (suwmiarka, mikrometr, średnicówka) - dokładność i sumienność - umiejętność pracy w zespole -punktualność Oferujemy: - umowę o pracę w  stabilnej firmie - pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 15:00

- atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze

-możliwość dołączenia do dofinansowanego ubezpieczenia grupowego oraz opieki medycznej

-transport pracowniczy z Wrocławia

 Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny : 60******99

Lokalizacja

Błonie,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Błonie
ID: 885648038