2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Lakiernik, blacharz
  5. Lakiernik, blacharz - Kujawsko-pomorskie
  6. Lakiernik, blacharz - Bydgoszcz
FPN Bydgoszcz
Dodane 25 kwietnia 2024

Mechanik-ślusarz - możliwość przyuczenia

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Grupa CANPACK jest jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie i największych producentów opakowań w Europie, Azji, Afryce i Ameryce Południowej. Swoją silną pozycję na globalnym rynku firma zdobyła dzięki wysokiej jakości produktom, nowoczesnej technologii wytwarzania. W ciągu ostatnich lat działalności Grupa CANPACK osiągnęła spektakularne sukcesy i stała się nowoczesną Grupą Kapitałową. Obecnie jesteśmy jednym z wiodących producentów opakowań na świecie z kilkoma tysiącami pracowników pracujących w zakładach na czterech kontynentach.

Aktualnie poszukujemy pracowników do Fabryki Puszek Napojowych w Bydgoszczy na stanowisko:

MECHANIK ŚLUSARZ

Miejsce pracy: Bydgoszcz, ul. Kobaltowa 2, Osowa Góra (dojazd autobusem linii nr 77)

NASZA OFERTA:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę (możliwość zawarcia umowy na czas nieokreślony po 1 roku zatrudnienia),

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie kwartalne + dodatek zmianowy,

  • Przyjazny system adaptacji i szkoleń wstępnych,

  • Rozbudowany pakiet motywacyjno-socjalny (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, Pracowniczy Program Emerytalny, ZFŚS, Multisport, dofinansowanie do posiłków, dofinansowanie do wczasów),

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, przejrzysta ścieżka rozwoju i awansu,

  • Sposobność poznania nowoczesnych technologii produkcji puszek dla największych firm napojowych na świecie.

ZADANIA NA STANOWISKU:

  • Rozpoznawanie przyczyn oraz usuwanie awarii hydraulicznych/mechanicznych w działaniu urządzeń oraz maszyn występujących na linii produkcyjnej,

  • Konserwowanie urządzeń (uzupełnianie olejów, smarowanie łożysk, regulacje),

  • Wykonywanie przeglądów i remontów linii produkcyjnych,

  • Regeneracja urządzeń i części zamiennych,

  • Montaż instalacji rurowych w technologii: stal, PE, polipropylen,

  • Udział w montażach nowych linii produkcyjnych,

  • Współpraca z zespołem linii produkcyjnej w zakresie pomocy technicznej.

OCZEKIWANIA:

  • Gotowość do pracy w 4-brygadowej organizacji pracy (3 zmiany),

  • Wykształcenie min. zawodowe (mile widziane średnie techniczne),

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie atutem,

  • Samodzielność i operatywność w działaniu,

  • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych oraz uprawnienia elektryczne SEP do 1KV.

    Zapraszamy do aplikowania zarówno osoby z doświadczeniem jak i absolwentów szkół, którzy dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową. Zapewniamy profesjonalne wdrożenie na stanowisko pracy pod okiem doświadczonego opiekuna,

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV za pomocą opcji "Aplikuj"

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 731092765