2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mazowieckie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Warszawa
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Śródmieście
Dodane 25 kwietnia 2024

Mechanik skuterowy, Flota Domino's Pizza

Wynagrodzenie

7 500 - 9 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca naprawa skuterów spalinowych

  • Przeglądy i konserwacja pojazdów firmowych

  • Przygotowanie pojazdów firmowych do transportu krajowego

  • Wymiana części w eksploatowanych skuterach

  • Wyjazdy do klientów w celu naprawy/transportu pojazdów na terenie kraju (głównie Warszawy)

Nasze wymagania

  • Doświadczenie przy naprawach skuterów spalinowych

  • Znajomość obsługi i naprawy skuterów spalinowych

  • Dyspozycyjność

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Samodzielność, rzetelność oraz terminowość.

  • Wysoka kultura osobista oraz umiejętność pracy w zespole.

  • Gotowość do wyjazdów do realizacji zleceń w terenie (głównie Warszawa + Kraków, Katowice, Lublin, Poznań, trójmiasto

To oferujemy

  • Ubezpieczenie NNW od pierwszego dnia pracy.

  • 30 minut przerwy w ciągu dnia pracy (wliczonej w czas pracy).

  • Zniżkę do -50% na wszystkie dania z naszych kart menu.

  • Brak dress code’u.

  • Program poleceń pracowniczych.

  • Owocowe środy oraz wizyty „Pana Kanapki” w biurze.

  • Pomoc, wsparcie i serdeczną atmosferę pracy w zgranym zespole.

  • Możliwość udziału w eventach firmowych (wyjazdy, grille).

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 891284016