2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Podlaskie
  5. Montaż i serwis - Choroszcz
Dodane 06 maja 2024

Mechanik serwisu turbosprężarek Choroszcz

Lokalizacja

Choroszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Twój zakres obowiązków

  • demontaż turbosprężarek na części pierwsze

  • mycie i piaskowanie turbosprężarek

  • składanie turbosprężarek / ustawianie.

Nasze wymagania

  • podstawowa wiedza z zakresu mechaniki

  • mile widziane wykształcenie techniczne.

To oferujemy

  • pracę w dynamicznym zespole i pomoc koleżeńską

  • stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę (po okresie próbnym)

  • zarobki do uzgodnienia.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

O nas

Firma TECHMOT sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w 1994r. Od początku w naszej ofercie znajduje się bogaty wybór części zamiennych i akcesoriów do ciągników, maszyn rolniczych oraz samochodów ciężarowych produkcji krajowej jak i zagranicznej. Wśród nich na szczególne uznanie zasługuje marka THM, której jesteśmy generalnym dystrybutorem.

Lokalizacja

Choroszcz,

Podlaskie

Podlaskie, Choroszcz
ID: 868249553